Збір коштів на лікування Оксани Комарової
Привіт! Моїй мамі, Комаровій Оксані, потрібна термінова операція із заміни тазостегнового суглоба (ендопротезування). Прошу кожного, у кого є можливість, допомогти фінансово, або розповсюдити цю інформацію.
Для нас життєво важлива кожна гривня. Буду дуже вдячна кожному за підтримку!
Підтримати Оксану
Посилання на банку монобанк, всі кошти підуть на лікування моєї мами. За кожну копійку відзвітуємось перед вами.

Додаткові реквізити

  • Приватбанк грн: 5363 5420 1534 2737
На що будуть витрачені кошти?
1
1600 EUR
Імплант тазостегнового суглоба
2
3200 EUR
Робота лікарів
3
2600 EUR
Перебування у лікарні
4
55 EUR
Милиці
Інформація про збір коштів

Привіт! Мене звати Комарова Анастасія, я збираю кошти для своєї мами - Комарової Оксани. Вона потребує термінової заміни тазостегнового суглоба.

Після початку повномасштабної війни в Україні нам довелося виїхати з країни, залишивши там все наше майно, роботу, та будинок. Нажаль, наразі у мене немає роботи яка могла б дозволити заробити таку велику кількість коштів на операцію, тому вимушена звернутися за допомогою до вас.

Зараз, моя мама живе на Кіпрі з її батьками та молодшою донькою, через знайомих ми знайшли клініку в Греції, яка спеціалізується на заміні тазостегнових суглобів. Ми вже забронювали операцію на 26 січня та купили білети на літак, але ціна за операцію дуже велика для нас - 7400 Євро.

Нажаль, у нас немає часу на те, щоб заробити ці кошти самотужки, тому що з кожним днем їй стає все гірше, таблетки не допомогають і скоро вона не зможе ходити.

Я додала на сайті інформацію про висновок лікаря стосовно її ситуації, а також розписала на що саме будуть витрачені зібрані кошти. Ми обовʼязково відзвітуємося перед вами про кожну витрачену копійку у наших соціальних мережах, та на цьому сайті.

Дуже сподіваюся на вашу допомогу, кожна гривня може врятувати її, дякую!
З повагою - Комарова Анастасія Сергіївна
Наші контакти
Якщо у вас є будь-які запитання, або ви можете чимось допомогти - ми залишаємо наші контакти нижче:
Email: anastasiakom1997@gmail.com
Phone (Telegram/WhatsApp): +1 (778) 929-6114
Facebook: @anastasia.komarova1997
Instagram: @nastushkomarova